Välkommen att kontakta oss!

Bostadsfrågor
Är du intresserad av ett särskilt bostadsområde eller hur en bostadsaffär går till rekommenderar vi att du vänder dig till ett av våra kontor.

Praktik eller jobb
Du kontaktar då det aktuella kontoret. Här ser du våra lediga tjänster.

Adress samt övergripande frågor

Välkommen att kontakta oss på huvudkontoret. Du hittar oss i Convendums lokaler på Jakobsbergsgatan 16 (4 tr) i Stockholm. Postadressen är HusmanHagberg AB, Box 16404, 103 27 Stockholm. Telefon 08-654 02 00.

Lennart Hagberg, Koncernchef, 08-411 22 48
lennart.hagberg@husmanhagberg.se

Mats Dahlström, Ansvarig utland, 08-411 22 34 mats.dahlstrom@husmanhagberg.se

Fredrik Kjell, VD, 070-744 22 43 fredrik.kjell@husmanhagberg.se

Åsa Davidsson, vVD & Marknadschef, 08-411 21 04 asa.davidsson@husmanhagberg.se

Jim Palmquist, Regionchef, 072-017 60 01 jim.palmquist@husmanhagberg.se

Gustaf Mäkinen Nordquist, IT-ansvarig, support@husmanhagberg.se

Anneli Silwer, Franchisekoordinator, 070-710 40 15 anneli.silwer@husmanhagberg.se

Christian Hjort, HR- och rekryteringschef, 08-411 22 53 christian.hjort@husmanhagberg.se

Erik Värendh, Talent Manager, 0736- 55 48 29  erik.varendh@husmanhagberg.se

Marie-Louise Lindström, Ekonomichef 073-842 85 78 marie-louise.lindstrom@husmanhagberg.se


Jenny Almgren, Ekonomiansvarig, 08-411 22 26 jenny.almgren@husmanhagberg.se


Elisabeth Dunér, Assistent, 08-654 02 00 elisabeth.duner@husmanhagberg.se

Vi vill våra kunders bästa!

Välkommen att bli nöjd du också!

Efter varje affär frågar vi våra säljare och köpare vad de tyckte om vårt arbete. 9 av 10 är så nöjda att de gärna rekommenterar oss till vänner och bekanta. 

Läs mer

Kommande® - Din bostad kan ta dig långt. Smygstarta och höj värdet!

Förbered försäljningen nu och samla spekulanter långt innan säljstart. Samtidigt som du hinner få värdehöjande råd från din mäklare.

Läs mer

Prestige – en exklusiv tjänst för unika hus och våningar

Är din bostad något utöver det vanliga? Låt våra mäklare berätta hur vi arbetar med Prestige.

Läs mer

Köparmäklaren hjälper dig till ditt nya hem!