Hoppa till huvudinnehåll
1 / 5
Såld!

Södermalm - Katarina, Stockholm

Hallandsgatan 50A

Slutpris

3 250 000 kr

Slutpris

3 250 000 kr

Antal rum
2 rok
Boarea
34 kvm
Våning
1 av null, hiss finns
Lägenhetsnummer
99-2018-2-124-7
Månadsavgift
2 024 kr *
Byggår
1927

Kommentar till månadsavgift

* inkl värme, VA, kabel-tv samt en kostnad för bredband om 125 kr. Totalt 2149 kr

Välkommen till denna optimalt planerade 2:a med fransk balkong mot föreningens magiskt grönskande innergård! Hög charmfaktor tack vare det vackra trägolvet vilket förstärker 20-talscharmen. Generöst ljusinsläpp, välskött förening, lugnt läge, och samtidigt med god närhet till allt på Söder!

Bilder

Bostadsinformation

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Josefine Schöön

Reg. Fastighetsmäklare, Franchisetagare

Värdera din bostad

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort

Slutpris

3 250 000 kr

Värdera din bostad

Andra har också tittat på