Hoppa till huvudinnehåll
1 / 5
Såld!

Centrum, KUNGÄLV

Gunnarsberg 6

Slutpris

1 750 000 kr

Slutpris

1 750 000 kr

Fakta om bostaden

Typ
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rok
Boarea
34 kvm
Våning
5 (hiss finns)
Lägenhetsnummer
6-1503
Månadsavgift
2 787 kr
Byggår
2020

Övriga månadsavgifter

*

Brf Resas bästa läge?!

Varmt välkommen till denna härliga enrummare i Brf Resa. Belägen på våning 5 av 5 med fri utsikt och sol nästan hela dagen. Från lägenheten kan man till och med se en bit av Nodre Älv.

Lägenheten har allt man behöver i form av ett fullutrustat kök i med stilrena svarta luckor. Genomgående erkparkett och vitmålade väggar. Utöver detta ett helkaklat badrum med tvättmöjligheter, stora fönsterpartier samt goda förvaringsmöjligheter.

I Brf Resa bor man med bekvämt avstånd till allt som önskas. Bussar till Göteborg passerar med täta avgångar och dessa når man på ett par minuters promenad. Det samma gäller Kongahälla Center.

Bilder

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Simon Alerås

Reg. Fastighetsmäklare, Franchisetagare

Extra kontaktperson

Mäklarens profilbild

Lars Staberg

Reg. Fastighetsmäklare

Värdera din bostad

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort

Genom att klicka på knappen för att värdera din bostad så godkänner du användarvillkoren och personuppgiftspolicyn

Slutpris

1 750 000 kr

Värdera din bostad

Andra har också tittat på