Hoppa till huvudinnehåll
Uteplats
Uteplats
Uteplats
Uteplats
Uteplats
1 / 5
Såld!

Tyresö, TYRESÖ

Gudöterrassen 522

Pris saknas

Slutpris

2 995 000 kr

Fakta om bostaden

Typ
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rok
Boarea
70,5 kvm
Lägenhetsnummer
64
Månadsavgift
6 340 kr *
Byggår
1986

Övriga månadsavgifter

* inkl värme, vatten, TV, fiber och IP-telefoni

Drömhem vid Drevviken med solig uteplats

Välkommen till ett fantastiskt boende vid sjön Drevviken, där varje dag bjuder på en harmonisk kombination av komfort och naturskönhet. Denna yteffektiva tvåa på 70,5 kvm är strategiskt belägen för att maximera både solljus och den enastående utsikten över vattnet. Uteplatsen i söderläge blir din privata oas, perfekt för avkoppling och sociala stunder med familj och vänner.

Lägenhetens genomtänkta planlösning ger en luftig känsla, där det ljusa vardagsrummet smidigt ansluter till ett inglasat uterum. Här kan du njuta av den fria utsikten året runt. Köket är funktionellt med gott om arbetsytor och en inbjudande matplats. Via köket når du även det rofyllda sovrummet som erbjuder direktaccess till uteplatsen.

Det praktiska badrummet med duschkabin kompletteras av en stor klädkammare, vilket bidrar till en organiserad vardag. Föreningen är ekonomiskt stabil och leds av en ansvarsfull styrelse, vilket garanterar trygghet och långsiktighet.

Med närhet till Trollbäckens centrum och smidiga kommunikationer till Stockholm C, är detta det perfekta boendet för den som söker ett bekvämt liv vid vattnet. Missa inte möjligheten att förverkliga drömmen om ett sjönära hem!

Bilder

Uteplats
Uteplats
Uteplats
Uteplats

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Debbie Hansson

Reg. Fastighetsmäklare Franchisetagare

Värdera din bostad

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort

Genom att klicka på knappen för att värdera din bostad så godkänner du användarvillkoren och personuppgiftspolicyn

Slutpris

2 995 000 kr

Värdera din bostad

Andra har också tittat på