510

1 / 5
Såld!
Södermalm - SoFo, Stockholm
Brännerigatan 5
Slutpris
5 070 000 kr
Slutpris
5 070 000 kr
- Antal rum
- 2 rok
- Boarea
- 52 kvm
- Våning
- 0 av null, hiss finns
- Lägenhetsnummer
- 1005
- Månadsavgift
- 2 913 kr *
- Byggår
- 1926
Kommentar till månadsavgift
* inkl. värme, VA, samt basutbud TV. + obligatoriskt tillägg för bredband på 165kr/mån. Totalt 3078 kr.
På Brännerigatan, mitt i SOFO, ges nu möjlighet att bli ägare av denna fantastiskt planerade lägenhet! Otroligt charmig tack vare den bevarade 20-tals charmen i form av vackert trägolv, spegeldörrar, djupa fönsternischer och en väl tilltagen takhöjd. Lägenheten har fräscha ytskik samt ett modernt kök med gott om förvaringsmöjligheter. Här bor du på en lugn tvärgata med pulsen vid Nytorget runt hörnet samt Vitabergsparken ett stenkast bort. Varmt välkomna på visning!

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort
Slutpris
5 070 000 kr
Andra har också tittat på
1 / 0