Hoppa till huvudinnehåll
Keillers väg 15!
Stor luftig hall där vi möts av värmande och stämningshöjande kamin.
Underbart sällskapsrum/allrum entréplan.
1 / 5
Såld!

Surte, Surte

Keillers väg 15

Pris saknas

Slutpris

6 100 000 kr

Fakta om bostaden

Typ
1-familjs friliggande villa
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
6 rok
Boarea
180 kvm
Tomtarea
1 783 kvm
Byggår
2007
Driftskostnad
3 727 kr/månad

Övriga månadsavgifter

Magnifik suterrängvilla med fritt och högt läge!

Vid porlande bäck och gränsande till skog ligger denna mycket fina suterrängvilla med nybyggnadsår 2007. Högt och vackert läge med fin utsikt på populära Keillers väg. En mycket ståtlig villa med mycket rymd och generösa ytor. Vacker tomt om hela 1 783 kvadratmeter gränsande till naturen. Bostaden har idag 4 st generösa sovrum och stora sociala ytor. En oas att trivas och leva i.

Här det nära till kommunikationer och service men också nära till den fantastiska miljö Surte har att erbjuda. En kort promenad bort finner vi Keillers Damm och inte långt från bostaden nås även populära Surte sjön som förutom 3 badplatser finns flertalet fina promenadstråk. Surtesjön ingår i Vättlefjälls naturreservat.

Från Surte pendelstation tar ni er snabbt till centrala Göteborg. För er som pendlar till exempelvis Göteborg, tar pendeltåget dig till Nils Ericssons Platsen inom 15 minuter.

Tillträde Juli 2023 eller tidigare efter överenskommelse.

Varmt välkomna att kontakta ansvarig mäklare för ytterligare information och visning.

Bilder och filmer

Keillers väg 15!
Stor luftig hall där vi möts av värmande och stämningshöjande kamin.
Underbart sällskapsrum/allrum entréplan.

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Ann-Sofie Johansson

Reg. Fastighetsmäklare, Franchisetagare

Värdera din bostad

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort

Genom att klicka på knappen för att värdera din bostad så godkänner du användarvillkoren och personuppgiftspolicyn

Slutpris

6 100 000 kr

Värdera din bostad

Andra har också tittat på