Välkommen att kontakta oss!

Bostadsfrågor
Är du intresserad av ett särskilt bostadsområde eller hur en bostadsaffär går till rekommenderar vi att du vänder dig till ett av våra kontor.

Praktik eller jobb
Du kontaktar då det aktuella kontoret. Här ser du våra lediga tjänster.

Om HusmanHagberg
Vid övergripande frågor kring HusmanHagberg och vår verksamhet - välkommen att kontakta oss på huvudkontoret. Du hittar oss på Gamla Brogatan 36-38 i Stockholm.

Lennart Hagberg, VD, 08-411 22 48
lennart.hagberg@husmanhagberg.se

Mats Dahlström, Senior Advisor, 08-411 22 34 mats.dahlstrom@husmanhagberg.se

Fredrik Kjell, vVD & Försäljningschef, 070-744 22 43 fredrik.kjell@husmanhagberg.se

Åsa Davidsson, vVD & Marknadschef, 08-411 21 04 asa.davidsson@husmanhagberg.se

Nathalia Svanström, CRM-ansvarig, 070-454 64 00
nathalia.svanstrom@husmanhagberg.se

Lisa von Segebaden, Marknadskoordinator 070-789 22 57 lisa.von.segebaden@husmanhagberg.se

Annette Strömberg, Projektledare internkommunikation & webb, 08-411 22 56 annette.stromberg@husmanhagberg.se

Gustaf Mäkinen Nordquist, IT-ansvarig, 076-218 05 59 gustaf.makinen-nordquist@husmanhagberg.se

Anneli Silwer, Franchisekoordinator, 070-710 40 15 anneli.silwer@husmanhagberg.se

Christian Hjort, HR- och rekryteringschef, 08-411 22 53 christian.hjort@husmanhagberg.se

Filip Ingelsson, Talent Manager, 073-655 48 29
filip.ingelsson@husmanhagberg.se

Marie-Louise Lindström, Ekonomichef 073-842 85 78 marie-louise.lindstrom@husmanhagberg.se

Jenny Almgren, Ekonomiansvarig, 08-411 22 26 jenny.almgren@husmanhagberg.se

Elisabeth Dunér, Assistent, 08-654 02 00 elisabeth.duner@husmanhagberg.se

Vi vill våra kunders bästa!

Välkommen att bli nöjd du också!

Efter varje affär frågar vi våra säljare och köpare vad de tyckte om vårt arbete. 9 av 10 är så nöjda att de gärna rekommenterar oss till vänner och bekanta. 

Läs mer

Kommande® - Din bostad kan ta dig långt. Smygstarta och höj värdet!

Förbered försäljningen nu och samla spekulanter långt innan säljstart. Samtidigt som du hinner få värdehöjande råd från din mäklare.

Läs mer

Prestige – en exklusiv tjänst för unika hus och våningar

Är din bostad något utöver det vanliga? Låt våra mäklare berätta hur vi arbetar med Prestige.

Läs mer

Köparmäklaren hjälper dig till ditt nya hem!