Fastighetsmäklare i Stockholm

Expressvärdera nu!

* Obligatoriskt

En bra mäklare ska inte bara vara proffs på lägenheter och villor. Du ska också kunna få svar på annat kring ditt boende eller din bostadsaffär. Oavsett om du ska sälja eller köpa bostad i Stockholm, hittar du alltid en fastighetsmäklare från HusmanHagberg i ditt område.

HusmanHagberg har funnits i Stockholm i över 20 år och vi vet hur stockholmare vill bo och vart de vill flytta. Våra mäklare kan ge dig goda råd kring det som höjer värdet på din bostad och berätta vad du ska tänka på utifrån just din egen situation.

Vi ger dig alltid dig bästa möjliga förutsättningarna kring försäljning eller köp av bostadsrätt, hus eller fastighet. Vi svarar givetvis på frågor om bolån, fastighetsskatt, uppskov och annat som hela tiden förändras och kanske är svårt att hålla koll på om man är ny i marknaden eller inte gjort en bostadsaffär på ett tag.
Välkommen till oss på HusmanHagberg när du vill göra en bra bostadsaffär i Stockholmsområdet.

Mäklare Botkyrka, Tumba Torg 112, 08-530 388 80, botkyrka@husmanhagberg.se

Mäklare Bromma, Alviksvägen 25, 08-262929, bromma@husmanhagberg.se

Mäklare Ekerö, Jungfrusundsvägen 1. Träkvista Torg, 08-560 304 22, ekero@husmanhagberg.se

Mäklare Enskede, Årsra, Hammarbyhöjden, Stockholmsvägen 1, 08-659 44 20, enskede@husmanhagberg.se

Mäklare Farsta, Skogås, Trångsund, Ågesta Broväg 66, 08-447 54 90, farsta@husmanhagberg.se

Mäklare Hammarby sjöstad, Hammarby allé 102, 08-408 805 20, hammarbysjostad@husmanhagberg.se

Mäklare Haninge, Västerhaninge, Dalarövägen 56, 08-777 32 00, haninge@husmanhagberg.se

Mäklare Huddinge, Stuvstatorget 10,  08-779 46 00,
huddinge@husmanhagberg.se

Mäklare Håbo, Centrumstråket 15, 746 32 Bålsta, 0171-46 95 60, habo@husmanhagberg.se

Mäklare Hägersten, Liljeholmen, Skärholmen, Hägerstensvägen 138, 08-645 66 00 hagersten@husmanhagberg.se

Mäklare Järfälla Jakobsberg, Kalhäll, Vasaplatsen 15, 08-580 104 60, jakobsberg@husmanhagberg.se

Mäklare Järfälla Viksjö, Barkarby, Skälby, Viksjöplan 11, 08-580 104 60, viksjo@husmanhagberg.se

Mäklare Kista, Kista Torg/Galleria, 08-751 75 75, kista@husmanhagberg.se

Mäklare Lidingö, Herserudsvägen 1, 08-765 70 90, lidingo@husmanhagberg.se

Mäklare Nacka, Nacka Forum, Romanstorget, 08-716 25 00, nacka@husmanhagberg.se

Mäklare Norrtälje, Hantverkaregatan 6, 0176-27 92 00, norrtalje@husmanhagberg.se

Mäklare Nynäshamn, Centralgatan 5, 08-410 960 60, nynashamn@husmanhagberg.se

Mäklare Skarpnäck, Bagarmossen, Enskededalen, Skarpnäcks allé 52
08-659 44 20, skarpnack@husmanhagberg.se

Mäklare Sollentuna, Kungsvägen 26, 08-35 65 50, sollentuna@husmanhagberg.se

Mäklare Solna, Centralvägen 3, 08-705 59 90, solna-sundbyberg@husmanhagberg.se

Mäklare Stockholm Kungsholmen, Hantverkargatan 42, 08-651 40 80
kungsholmen@husmanhagberg.se

Mäklare Stockholm Södermalm, Gamla stan, Götgatan 26, 08-743 05 50
sodermalm@husmanhagberg.se

Mäklare Stockholm Vasastan, Karlbergsvägen 36, 08-651 50 80
vasastan@husmanhagberg.se

Mäklare Stockholm Östermalm, Karlavägen 63, 08-664 30 20, ostermalm@husmanhagberg.se

Mäklare Sundbyberg, Centralvägen 3, 08-705 59 90, solna-sundbyberg@husmanhagberg.se

Mäklare Södertälje, Nykvarn, Järnagatan 10, 08-410 225 60, sodertalje@husmanhagberg.se

Mäklare Tyresö, Älta, Bollmoravägen 24 H, 08-712 60 00, tyreso@husmanhagberg.se

Mäklare Täby, Näsbydalsvägen 17, 08-768 31 00, taby@husmanhagberg.se

Mäklare Upplands Väsby, Dragonvägen 106, 08-590 929 00
upplandsvasby@husmanhagberg.se

Mäklare Upplands-Bro, Östervägen 4, Kungsängens C, 08-581 660 60
kungsangen@husmanhagberg.se

Mäklare Vallentuna, Centralvägen 1, 08-511 788 10, vallentuna@husmanhagberg.se

Mäklare Vällingby, Hässelby, Spånga, Ångermannagatan 158, 08-37 19 00
vasterort@husmanhagberg.se

Mäklare Värmdö, Gustavsbergs Hamn, 08-570 308 88, varmdo@husmanhagberg.se

Mäklare Älvsjö, Bandhagen, Elsa Brändströms Gata 219, 08-647 85 50
alvsjo-vantor@husmanhagberg.se

Värdebevakaren

Med vår kostnadsfria tjänst följer vi prisutvecklingen åt dig.

Läs mer

Mäklarbokningen

Välj den tid och mäklare du vill, och boka direkt på webben.

Läs mer

Juridisk rådgivning

Våra kunder får rabatt hos digitala juristbyrån Avtal24.

Läs mer

Spanien

Längtar du efter soliga dagar eller är det en investering i framtiden? 

Läs mer