HusmanHagberg och Stabelo har ett samarbete vilket ger dig som kund en snabb kontakt för att få en bra skriftlig värdering.
Här får du en skriftlig värdering som grund för förhoppningsvis ett bättre bolån. Detta är oftast förknippat med en kostnad. Mer information får du av mäklaren.
HusmanHagberg är en av landets ledande fastighetsmäklarkedjor med över 100 kontor och drygt 400 medarbetare i både Sverige och Spanien. Vi är privatägda och fristående från banker och försäkringsbolag. Många av våra medarbetare bor i området där de arbetar. Med ett äkta engagemang och en passion för sitt yrke vinner de kundernas hjärtan. Det är därför vi är fastighetsmäklaren med nöjdare kunder. Välkommen att bli nöjd du också!